crane scales remote controls
joystikli kumanda uzaktan kumanda Elektronik Dinamometre EDX Dijital Dinamometre Mekanik dinamometre Vinç yük sinirlayici Loadcell kuvvet ölçer

Tasarımdan başlayıp tedarik, montaj ve son ayara kadar uzanan üretim sürecinin her aşamasında Datek'te konsantre olduğumuz iki nokta var: KALİTE ve GÜVENLİK.

Vericiler ve alıcılar üçlü mikroişlemci grupları üstünden kendilerine özel tanımlama kodları kullanarak gelişmiş bir raporlama tekniği ile haberleşirler. Bir Datek uzaktan kumanda sistemine harici hiçbir sinyal hareket veremez.

Geriye dönük uyumluluk, müşterilerimize ürünü satın aldıktan uzun yıllar sonra dahi mükemmel bir hizmet vermemizi sağlar. Örneğin son model vericilerden birini kullanmak isteyen müşterimiz bunu rahatlıkla yapabilir, alıcısında hiçbir değişiklik yapmamıza gerek yoktur.

Sistemleri ihtiyaca uygun hale getirerek müşteriye özel ürün vermek Datek'te bir Norm olmuştur. İster tek bir ürün ister yüksek sayıda ihtiyaçlarınız olsun. Bizlere çalışma ortamınız hakkında bilgi verip isteğinizi anlatır, kumanda edilecek ürün/vinç/makinenin teknik bilgilerini iletirseniz, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veren fonksiyonları tayin edip size özel tasarımımızı sunarız.

D2012

D2012 model el tipi vericinin kullanımı çok kolaydır. Büyük kare butonlar basmayı kolaylaştırır ve hareket sembollerinin rahat görülmesini sağlar. Her butonun kullanım modunu ve durumunu gösteren LED'i vardır. Basit kullanımlara uygun olduğu gibi, gelişmiş programlanabilme özelliği ile dört hız kademeli olarak dört farklı motora kumanda edebilir.

remote control

D2801-MIDI

Standart kullanımlara uygun olduğu gibi tasarımda esnekliğe izin veren yapısıyla gelişmiş özel uygulamalara da çok iyi cevap verir. İhtiyaca göre kontrol paneline yerleştirilen uygun joystik ve butonlarla ürün müşteriye özel hale getirilir. Paneldeki işaret, sembol ve yazılar keza fonksiyonlara uygun hale getirilir. İki yönlü haberleşme kullanılarak grafik ekran ve ledler aracılığı ile kullanıcıya bilgi akışı sağlanır. D2801-MIDI verici ile eş zamanlı üç adede kadar vinç kullanılabilir veya üç adede kadar öperatör aralarında röle çıkışı verdirebilir.

radyo kontrol

D2801-MIDI Extended

D2801-MIDI çok sayıda buton ve joystik yerleştirmeye yetmediğinde "Extended" modeli ile çözüm sağlanır. 8 adet oransal ve 52 adet dijital(on-off/röle)çıkış aynı anda kullanılabilir! Geniş kontrol paneli, ekranın, butonların, yazı ve sembollerin rahat yerleştirilmesini sağlar. Güçlü pil şarjlar arasındaki süreyi uzatır.

uzaktan kumanda

Ayrıca www.datek.net sitesinden bilgi alabilirsiniz!

datek
İhtiyacınızı karşılayacak ürüne bir an önce sahip olmak için irtibata geçin
Email atın veya arayın! (0212) 639 20 95