crane scales remote controls
joystikli kumanda uzaktan kumanda Elektronik Dinamometre EDX Dijital Dinamometre mekanik dinamometre Vinç yük sınırlayıcı Loadcell- Yük Hücresi kuvvet ölçer

Firmamız özel tip endüstriyel uzaktan kumandalar ve ağır yük ve kuvvetlerin ölçümü olmak üzere iki ana başlık altında faaliyet göstermekteyken 2014 yılı itibariyle UTING ile birleşmiştir. Uzaktan kumanda konusunda isveç firması Datek ve kuvvet ölçüm/tartım konularında Avery Weigh-Tronix grubunun Amerikan firması Dillon'un Türkiye distribütörlükleri UTING ELEKTRONIK çatısı altında devamlılık göstermektedir. Portföyündeki ürün sayısı artan firmamız dünya üzerindeki benzerlerine göre çok daha gelişmiş, özgün birçok ekstra özelliklere sahip ürünü siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Datek ürünleri kullanıcıya özel hale getirilebilmektei, farklı fonksiyonlar, butonlar eklenebilmektedir. Joystikler standart x-y eksenli, üç eksenli veya pedal tipinde olabilmektedir. Aynı cihazda hem pedal tipi hem dijital veya oransal çıkışlı joystik yerleşimi dahi yapmak mümkündür. Uygulamanıza uygun ürün sipariş üzerine imal edilir.

Dillon ürünleri en yüksek kalitedeki malzemelerden endüstrinin ağır şartlarında yıllarca dayanım gösterecek şekilde Amerikada 1937'den beri tasarlanıp imal edillmektedir. Ürünleri o kadar güvelilirdir ki bir çok ürünü havacılık sanayiinin yıllardır tercihidir. Örneğin AP dinamometre her Boeing uçağında bulunan standart donanımlardan biridir.

Dillon'un ürünlerinden EDjr serisi dinamometrelerinin tamamını ve EDX serisi dinamometreleri 50 ton'a kadar stoklarda sürekli bulundurmaktayız. Diğer ürünler kısmen stokta mevcut olup özel donanım seçenekleri olanlar sipariş üzerine kısa sürede teslim edilmektedir.

Fiyat bilgisi ve Stok durumu için hemen irtibata geçin
Email atın veya arayın! (0212) 639 20 95